Urodziny dla dzieci

Jeśli interesuje Cię ta usługa, możesz skontaktować się ze sprzedawcą, aby ustalić szczegóły zakupu.

Sprzedawca:
FanRobot
 

 

* Urodziny z robotami

Zaproś przyjaciół na blisko 2 godziny zabawy z klockami Lego Mindstorms EV3 lub Lego WeDo. Stworzycie roboty, które staną do walki robotów SUMO, będą na czas ścigać się po torze z przeszkodami, przeprowadzimy turniej króla strzelców, w którym strzałów będzie bronić robobramkarz. Jak w prawdziwych zawodach dla najlepszych drużyn mamy nagrody, Miłośnicy egzotycznych zwierząt zbudują urodzinowe ZOO i wesołe miasteczko z karuzelami.
Dla dzieci chcących ponownie nas odwiedzić w swoje urodziny mamy nowe scenariusze zabaw.

* Urodziny w świecie Minecrafta

MindCloud organizuje urodziny, które na długo zostaną w pamięci jubilata i zaproszonych gości. A to dzięki temu, że odbędą się w ulubionym cyfrowym środowisku gry Minecraft. Jubilat i jego znajomi będą bawić się na wspólnym serwerze Minecraft, gdzie rozegrają angażujące mini gry. Stworzone przez zespół MindCloud światy są przygotowane specjalnie dla graczy na konkretną imprezę urodzinową. Wszystkie rozgrywki toczyć się będą na wewnętrznych, zbudowanych przez nas światach pod opieką doświadczonych techników-animatorów. Wspólna gra na serwerze, to coś czego najmłodsi nie mogą przeżyć w domu! Czas trwania urodzin dla fanów minecrafta to 2h.

* Urodziny dla młodych naukowców

Eksperymenty z FanRobot to wspaniałe urodziny dla młodych naukowców. Każda godzina zajęć to wkroczenie do świata nauki i niesamowitych doświadczeń. Podczas zajęć zaproszeni goście wykonają samodzielnie szereg doświadczeń, a z pomocą instruktora wyciągną właściwe wnioski z obserwacji. W przystępny sposób poznają odpowiedź na pytanie "Jak to się stało?". Czas trwania urodzin dla młodych naukowców to 2h.

Przykładowe tematy zajęć:
1. Kolorowy zawrót głowy - mieszanie barw podstawowych, uzyskiwanie kolorów pochodnych, tworzymy kolorowy obraz na mleku
2. Chemia w kuchni - jak rozpoznawać kwasy i zasady, co się stanie po ich zmieszaniu?
3. Szukamy skrobi w produktach spożywczych
4. Czarodziejski znikający atrament
5. Elektrostatyka - czy balon przyciąga papier i wodę? Jak zrobić niepękający balon oraz balonowy szaszłyk
6. Sekrety elektroniki - budujemy małe układy elektryczne m.in. syrenę alarmową, latający wiatrak, diodę LED włączaną kropelką wody.

Tematy 1-4 poprzedzone są wstępem "Wkraczamy do małego laboratorium chemicznego - poznajemy naczynia laboratoryjne oraz elementy ochrony młodego chemika". Nasza oferta jest stale powiększana o nowe doświadczenia.

Urodziny organizujemy dla grup 12-14 osób w wieku 7-13 lat. Koszt za grupę to 300zł. Przygotowujemy stół pod poczęstunek przywieziony przez rodzica. Mamy kolorowe naczynia, sztućce, miseczki, paterę na tort itp., w sali jest również czajnik elektryczny.