Imprezy żeglarskie - sezon 2018

Jeśli interesuje Cię ta usługa, możesz skontaktować się ze sprzedawcą, aby ustalić szczegóły zakupu.

 

Do ustalenia Cena do negocjacji

Kontakt ze sprzedawcą
 

Dla wszystkich miłośników żagli, jak również dla tych, którzy nie mieli okazji spróbować jak wiele radości daje ta forma odpoczynku - przygotowaliśmy specjalną ofertę amatorskich regat żeglarskich. Wszystko po to, aby przez kilka godzin z nami czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie. Żeglarstwo to kwintesencja smaku i zapachu lata, słońca, pięknych widoków i poczucia wolności. Jesteśmy przekonani, że to jedna z niewielu rzeczy, których nie trzeba reklamować. Tak, więc pozostaje nam jedynie zaprosić wszystkich Państwa na niezapomniane regaty i moc doznań związanych z współzawodnictwem, czynnym wypoczynkiem czy po prostu kontemplowaniem przyrody w otoczeniu niepowtarzalnych jezior Warmii i Mazur.
Regaty żeglarskie - uczestnicy biorą udział w zmaganiach z żywiołami: wiatrem i wodą. W trakcie pływania łodziami klasy Omega, w 4 osobowych załogach ze sternikiem, można nauczyć się gwary żeglarskiej, nazewnictwa poszczególnych elementów ożaglowania i budowy jachtu. Sternicy również opowiadają na czym polegają zawody żeglarskie oraz oczywiście wydają komendy dla załogi.
Do przeprowadzenie regat udostępniamy 9 łodzi klasy Omega.

W trakcie regat zapewniamy:
- przeprowadzenie rywalizacji sportowej
- 9 łodzi wraz ze sternikami oraz niezbędne środki asekuracyjne,
- obsługę sędziowską
- asekurację i zabezpieczenie WOPR
- medale dla 3 najlepszych załóg

W zależności od wymagań zleceniobiorcy możemy elastycznie dopasować ilość wyścigów oraz czas ich trwania, a także ewentualne dodatkowe warunki wykonania usługi.