Warsztaty robotyki

Jeśli interesuje Cię ta usługa, możesz skontaktować się ze sprzedawcą, aby ustalić szczegóły zakupu.

Sprzedawca:
FanRobot
 

520,00 zł Cena do negocjacji

Kontakt ze sprzedawcą
 

Zajęcia z robotyki to doskonałe połączenie nauki i zabawy. Podczas warsztatów wprowadzamy dzieci w nowoczesny świat techniki. Poznajemy, różne konstrukcje robotów oraz ich zastosowanie w życiu codziennym. Na każdych zajęciach krok po kroku budowany jest inny fantastyczny robot. Za pomocą łatwego obrazkowego języka programowania nasze roboty ożywają. Na własne oczy dziecko może przekonać się jak działa robot, który samodzielnie zbudował i zaprogramował. Dzięki zajęciom takie pojęcia jak: mikrokomputer, czujnik ruchu czy przekładnia pasowa nie stanowią dla nich żadnego problemu. Z nami nauka na pewno nie jest trudna a wiedza zdobyta podczas zajęć procentuje w szkole.
Na każdych zajęciach jest czas na zabawę. Sprawdzamy, testujemy i omawiamy działanie robotów. W razie potrzeby udoskonalamy projekty rozwijając twórcze myślenie i kreatywność dzieci. Liczne konkursy dodatkowo wprowadzają nutę sportowej rywalizacji między zespołami. Pracujemy na najnowszych zestawach LEGO Mindstorms EV3 oraz LEGO Wedo.
Zajęcia prowadzi nauczyciel i pasjonat informatyki na co dzień pracujący w szkole. Mają więc Państwo pewność, że z dziećmi pracuje osoba z pełnym przygotowaniem pedagogicznym.
Program warsztatów został przygotowany dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzieci młodsze (6-9 lat-1h) pracują na zestawach Lego WeDo, natomiast dzieci starsze (9-12 lat-2h) na zestawach Lego Mindstorms EV3.
Uczestnicy pracują na samodzielnych stanowiskach (nie łączymy w pary). Małe grupy, maksymalnie 8 osobowe, gwarantują poświęcenie maksimum uwagi przez instruktora.
Każdy zespół ma do dyspozycji:

- ponad 600 klocków lego
- silniki i sensory, dzięki którym roboty mogą komunikować się ze światem zewnętrznym.
- laptop ze specjalnym oprogramowaniem i pomocami dydaktycznymi do zajęć.
- Nasze zajęcia to przede wszystkim nauka:

* robotyki – poznanie świata robotów i nowoczesnych maszyn.
* elementów informatyki, matematyki, fizyki i mechaniki
* kreatywności i rozwijania wyobraźni
* logicznego myślenia
* pracy w grupie
* wykorzystania komputera nie tylko do gier i zabaw, ale jako narzędzia do pracy użytkowej.
* Każdy absolwent naszych zajęć otrzymuje: pamiątkową koszulkę z robotem, dyplom ukończenia zajęć

Jesteśmy na Starym Mieście przy ul. Bednarskiej 15A w Elblągu. Koszt zajęć w roku szkolnym 2017/18 to 520zł za semestr (14 zajęć, 1x w tygodniu). Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 4 raty po 135zł miesięcznie.

Dodatkowe zniżki

Karta Dużej Rodziny – 10%
Rodzeństwo – 5%
Uczestnik naszych półkolonii letnich lub zimowych - 5%
Za każdą osobę, która zapisze się na kurs z Państwa polecenia, otrzymają Państwo 5% rabatu na warsztaty, aby skorzystać z rabatu osoba zapisująca się z polecenia musi o tym wspomnieć instruktorowi.
* dodatkowe zniżki nie sumują się