Stowarzyszenie Inspiratornia

82-300 Elbląg
Związku Jaszczurczego 17
Stowarzyszenie Inspiratornia powstało w 2010 roku. Naszym głównym celem jest inspirowanie do działania - wspieranie inicjatyw mających na celu wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych.
Działamy głównie w Elblągu, ale również w na terenie całego kraju. Elblążanie mogą kojarzyć nas jako organizatorów warsztatów dla dzieci i rodziców pt. "Tańce-turlańce". Chcieliśmy dać rodzinom przestrzeń do wspólnej zabawy opartej na bliskości i zaufaniu. Ta inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zainspirowała nas do stworzenia oferty odpłatnych zajęć dla dzieci, tak by zysk przeznaczać na realizację celów Inspiratorni.

Stworzyliśmy markę „Wszystko GRA” która służy do promocji naszej oferty biznesowej.
Działamy w trzech obszarach:

ANIMACJA - organizacją gier i zabaw podczas urodzin, wesel, imprez integracyjnych, festynów dla dzieci i młodzieży od 1 do 16 lat. Tworzymy też gry terenowe i gry miejskie. Malujemy twarze, tworzymy bańki mydlane, modelujemy balony, tworzymy piniaty - mamy mnóstwo pomysłów!

EDUKACJA - nauka gry w szachy dla dzieci, warsztaty muzyczne (gry na bum bum rurkach), nauka modelowania balonów, teambuilding - gry i zabawy uczące współpracy, zajęcia survivalowe. Czekamy również na propozycje naszych klientów – możemy zorganizować każde warsztaty.

FILM- Tworzenie filmów, jako pamiątki z urodzin, imprez i eventów oraz filmów reklamowych dla lokalnych przedsiębiorców, którym zależy na nowoczesnej promocji swojej firmy

Stowarzyszenie Inspiratornia to ludzie, których łączy wspólna pasja i wspólna idea. Chcemy tworzyć przestrzeń do tego, by rodzice mogli twórczo spędzić czas ze swoimi dziećmi, rozwijać kreatywność dzieci i młodzieży, stwarzać okazję do aktywnego wypoczynku i wszechstronnego rozwoju mieszkańców miasta, dostrzegać w każdym jego potencjał i wspierać jego pasje.

Dostępne produkty i usługi: